Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
26
kwi

Potencjał społeczno-gospodarczy makroregionu południowego Polski w 2020 r.

Folder prezentuje, w skondensowanej formie graficzno-tabelarycznej, zestaw danych charakteryzujących sytuację społeczno-gospodarczą makroregionu południowego w latach 2015-2020. Makroregion zaprezentowano również na tle kraju i pozostałych makroregionów. Ponadto opracowanie zawiera odniesienie do zestawu wskaźników realizacji celów strategicznych wskazanych w „Strategii Rozwoju Polski Południowej do roku 2020”.
Czytaj dalej
27
kwi

Podmioty małe i średnie w województwie śląskim w 2020 r.

Okolicznościowy folder prezentujący podstawowe dane statystyczne charakteryzujące podmioty małe i średnie w województwie śląskim, nawiązujący do ogłoszenia przez Sejmik Województwa Śląskiego roku 2022 Rokiem Rzemiosła w województwie śląskim na 100-lecie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Czytaj dalej
29
kwi

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego w marcu 2022 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie województwa śląskiego m.in. z zakresu: rynku pracy, podmiotów zarejestrowanych w rejestrze REGON, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, mieszkań, handlu, cen. Całość poprzedzają zestawione podstawowe tendencje. Uzupełnienie stanowi graficzna postać prezentacji w postaci map i wykresów.
Czytaj dalej
29
kwi

Koniunktura gospodarcza w województwie śląskim - kwiecień 2022 r.

Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, informacji i komunikacji, transporcie i gospodarce magazynowej oraz działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa śląskiego.
Czytaj dalej
Do góry