Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kultura

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Kultura w województwie śląskim w 2022 r.

03.08.2023
W opracowaniu przedstawione zostały informacje o podmiotach działających w obszarze kultury w województwie śląskim w 2022 r. Wybrane dane dotyczą m.in. bibliotek publicznych, muzeów, galerii i salonów sztuki, teatrów i instytucji muzycznych oraz centrów, domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Kultura w województwie śląskim w 2020 r.

12.08.2021
Opracowanie prezentuje zestaw danych statystycznych dotyczących kultury w województwie śląskim w 2020 r. Źródłem informacji wykorzystanych w opracowaniu były wyniki badań prowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny za rok 2020 na formularzach: K-01 Sprawozdanie z działalności artystycznej i rozrywkowej, K-02 Sprawozdanie z działalności muzeum i instytucji paramuzealnej, K-03 Sprawozdanie biblioteki, K-05 Sprawozdanie z działalności wystawienniczej, K-07 Sprawozdanie z działalności centrum kultury, domu kultury, ośrodka kultury, klubu, świetlicy, K-08 Sprawozdanie kina, K-09 Sprawozdanie z organizacji imprez masowych. Informacja zawiera syntetyczny komentarz analityczny ilustrowany wykresami.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Kultura w województwie śląskim w 2017 r.

13.07.2018
Opracowanie prezentuje zestaw danych statystycznych dotyczących kultury w województwie śląskim w 2017 r. Źródłem informacji wykorzystanych w opracowaniu były wyniki badań prowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny za rok 2017 na formularzach: K-01 Sprawozdanie z działalności artystycznej i rozrywkowej, K-02 Sprawozdanie z działalności muzeum i instytucji paramuzealnej, K-03 Sprawozdanie biblioteki, K-05 Sprawozdanie z działalności wystawienniczej, K-07 Sprawozdanie z działalności centrum kultury, domu kultury, ośrodka kultury, klubu, świetlicy, K-08 Sprawozdanie kina, K-09 Sprawozdanie z organizacji imprez masowych. Informacja zawiera syntetyczny komentarz analityczny ilustrowany wykresami i zestawieniami tabelarycznymi.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Kultura w województwie śląskim w 2014 r.

23.07.2015
Opracowanie zawiera podstawowe informacje o działalności instytucji kultury w województwie śląskim w 2014 r. Swoim zakresem obejmuje informacje dotyczące m.in. działalności bibliotek publicznych, muzeów , galerii i salonów sztuki, kin stałych oraz teatrów i instytucji muzycznych. Wybrane dane wzbogacono ilustracją graficzną w postaci wykresów.
Czytaj dalej
Do góry