Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
15
pazdz

Wybrane dane krótkookresowe o powiatach województwa śląskiego w sierpniu 2021 r.

Opracowanie zawiera graficzną prezentację danych o powiatach województwa śląskiego z zakresu bezrobocia rejestrowanego, budownictwa mieszkaniowego oraz podmiotów gospodarki narodowej.
Czytaj dalej
28
pazdz

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego 2021 (IX 2021)

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie województwa śląskiego m.in. z zakresu: rynku pracy, podmiotów zarejestrowanych w rejestrze REGON, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, mieszkań, handlu, cen. Całość poprzedzają zestawione podstawowe tendencje. Uzupełnienie stanowi graficzna postać prezentacji w postaci map i wykresów.
Czytaj dalej
29
pazdz

Koniunktura gospodarcza w województwie śląskim - październik 2021 r.

Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, informacji i komunikacji, transporcie i gospodarce magazynowej oraz działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa śląskiego.
Czytaj dalej
29
pazdz

Edukacja i wychowanie w województwie śląskim w latach szkolnych 2017/2018 – 2020/2021

Publikacja prezentuje informacje na temat działalności szkół oraz innych placówek oświatowych i wychowawczych prowadzących nauczanie na poziomie przedszkolnym, podstawowym, gimnazjalnym, ponadpodstawowym i ponadgimnazjalnym z uwzględnieniem szkolnictwa specjalnego i artystycznego oraz na poziomie wyższym. Opracowanie składa się części analitycznej, tabelarycznej oraz uwag metodologicznych zawierających opis organizacji systemu oświaty i definicje podstawowych pojęć. Komentarz analityczny wzbogacony został prezentacją graficzną wybranych danych w postaci wykresów i map.
Czytaj dalej
Do góry