Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
7
sier

Wybrane dane krótkookresowe o powiatach województwa śląskiego w czerwcu 2020 r.

Opracowanie zawiera graficzną prezentację danych o powiatach województwa śląskiego z zakresu bezrobocia rejestrowanego, budownictwa mieszkaniowego oraz podmiotów gospodarki narodowej.
Czytaj dalej
18
sier

Panorama powiatów województwa śląskiego 2019

Folder „Panorama powiatów województwa śląskiego 2019” zawiera obszerny zestaw danych statystycznych charakteryzujących potencjał społeczno-ekonomiczny oraz stan środowiska naturalnego powiatów i miast na prawach powiatu województwa śląskiego. Informacje przedstawione zostały w blokach tematycznych nawiązujących do publikacji „Rocznik Statystyczny Województwa Śląskiego”. Całość materiału ujęto w zwięzłą, graficzno-tabelaryczną formę, pozwalającą na analizę zróżnicowania zjawisk pomiędzy powiatami oraz dokonanie porównań na tle województwa. Folder prezentowany jest w wersji polsko-angielskiej.
Czytaj dalej
28
sier

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego w lipcu 2020 r.

Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie województwa śląskiego m.in. z zakresu: rynku pracy, podmiotów zarejestrowanych w rejestrze REGON, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, mieszkań, handlu, cen. Całość poprzedzają zestawione podstawowe tendencje. Uzupełnienie stanowi graficzna postać prezentacji w postaci map i wykresów.
Czytaj dalej
31
sier

Biuletyn statystyczny województwa śląskiego II kwartał 2020 r.

Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa śląskiego m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej
31
sier

Koniunktura gospodarcza w województwie śląskim w sierpniu 2020 r.

Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, informacji i komunikacji, transporcie i gospodarce magazynowej oraz działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa śląskiego.
Czytaj dalej
Do góry