Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Wybrane dane krótkookresowe o powiatach województwa śląskiego w lipcu 2020 r.

11.09.2020
Opracowanie zawiera graficzną prezentację danych o powiatach województwa śląskiego z zakresu bezrobocia rejestrowanego, budownictwa mieszkaniowego oraz podmiotów gospodarki narodowej.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie śląskim w sierpniu 2020 r.

31.08.2020
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, informacji i komunikacji, transporcie i gospodarce magazynowej oraz działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa śląskiego.
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn statystyczny województwa śląskiego II kwartał 2020 r.

31.08.2020
Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa śląskiego m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego w lipcu 2020 r.

28.08.2020
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie województwa śląskiego m.in. z zakresu: rynku pracy, podmiotów zarejestrowanych w rejestrze REGON, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, mieszkań, handlu, cen. Całość poprzedzają zestawione podstawowe tendencje. Uzupełnienie stanowi graficzna postać prezentacji w postaci map i wykresów.
Czytaj dalej

Publikacja Panorama powiatów województwa śląskiego 2019

18.08.2020
Folder „Panorama powiatów województwa śląskiego 2019” zawiera obszerny zestaw danych statystycznych charakteryzujących potencjał społeczno-ekonomiczny oraz stan środowiska naturalnego powiatów i miast na prawach powiatu województwa śląskiego. Informacje przedstawione zostały w blokach tematycznych nawiązujących do publikacji „Rocznik Statystyczny Województwa Śląskiego”. Całość materiału ujęto w zwięzłą, graficzno-tabelaryczną formę, pozwalającą na analizę zróżnicowania zjawisk pomiędzy powiatami oraz dokonanie porównań na tle województwa. Folder prezentowany jest w wersji polsko-angielskiej.
Czytaj dalej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    25
Do góry