Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka mieszkaniowa w województwie śląskim w latach 2013-2015

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.11.2016

Opracowanie zawiera zestaw informacji statystycznych charakteryzujących zasoby mieszkaniowe,  podstawowe wskaźniki warunków mieszkaniowych ludności, a także informacje dotyczące: modernizacji i przeprowadzonych remontów mieszkań, kosztów utrzymania, zaległości w opłatach mieszkaniowych, działań eksmisyjnych i wypłaconych dodatków mieszkaniowych oraz mieszkań socjalnych i  gospodarki gruntami pod budownictwo mieszkaniowe.

Komentarz analityczny i część tabelaryczną publikacji poprzedzają uwagi metodyczne opisujące definicje podstawowych pojęć oraz źródła i zakres danych. Materiał statystyczny wzbogacono wkładką graficzną w postaci map i wykresów. W ujęciu przestrzennym, charakterystykę gospodarki mieszkaniowej przedstawiono w podziale na miasto i wieś oraz w przekroju powiatów i miast na prawach powiatu; dodatkowo zaprezentowano podstawowe dane według gmin, podregionów oraz na tle kraju i innych województw (część tabelaryczna w formacie Excel).

Do góry