Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Finanse

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2017 r.

15.10.2018
Opracowanie zawiera informacje o dochodach, wydatkach i wyniku budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2017 r., zaprezentowane według działów i rodzajów, a także w odniesieniu do poprzedniego roku. Dane dotyczą budżetów: jednostek samorządu terytorialnego ogółem, w tym gmin (z wyłączeniem gmin mających również status miast na prawach powiatu), powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2016 r.

13.10.2017
W opracowaniu przedstawione zostały dane o dochodach i wydatkach budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2016 r. zaprezentowane według działów i rodzajów. Informacje dotyczą budżetów: jednostek samorządu terytorialnego ogółem, gmin (z wyłączeniem gmin mających również status miast na prawach powiatu), powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2015 r.

17.10.2016
Opracowanie zawiera informacje o dochodach i wydatkach budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2015 r. według rodzajów i działów. Dane zaprezentowane zostały dla budżetów: jednostek samorządu terytorialnego ogółem, gmin, powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2014 r.

16.10.2015
Opracowanie zawierające informacje o dochodach i wydatkach budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2014 roku według rodzajów i działów. Dochody i wydatki zaprezentowano dla budżetów: jednostek samorządu terytorialnego ogółem, gmin, powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa.
Czytaj dalej
Do góry