Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Wybrane dane krótkookresowe o powiatach województwa śląskiego w kwietniu 2019 r.

06.06.2019
Opracowanie zawiera graficzną prezentację danych o powiatach województwa śląskiego z zakresu bezrobocia rejestrowanego, budownictwa mieszkaniowego, podmiotów gospodarki narodowej oraz turystyki.
Czytaj dalej

Publikacja Historia spisów powszechnych w Polsce (wybrane informacje)

05.06.2019
Folder, opracowany z okazji przypadającej w bieżącym roku 230. Rocznicy przeprowadzenia pierwszego ogólnokrajowego spisu ludności na ziemiach polskich pod nazwą „Lustracja dymów i podanie ludności”, prezentuje wybrane informacje dotyczące osiągnięć statystyki publicznej w zakresie spisów powszechnych.
Czytaj dalej

Publikacja Województwo Śląskie w liczbach 2019

31.05.2019
Folder „Województwo Śląskie w liczbach 2019” prezentuje szeroki zestaw danych statystycznych charakteryzujących sytuację społeczno-gospodarczą województwa w latach 2015-2018. Przedstawione informacje opisują warunki i poziom życia mieszkańców oraz sytuację ekonomiczną województwa. Wybrane przekroje tematyczne zaprezentowano na poziomie podregionów oraz na tle kraju i innych województw.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie śląskim w maju 2019 r.

31.05.2019
Informacja dotycząca koniunktury gospodarczej w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie, handlu hurtowym i detalicznym, informacji i komunikacji, transporcie i gospodarce magazynowej oraz działalności związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na podstawie opinii formułowanych przez podmioty gospodarcze z terenu województwa śląskiego.
Czytaj dalej

Publikacja Biuletyn statystyczny województwa śląskiego I kwartał 2019 r.

30.05.2019
Podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa śląskiego m.in. z zakresu rynku pracy i wynagrodzeń, cen, finansów, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, handlu i bezpieczeństwa publicznego.
Czytaj dalej

Wybrane dane o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego (Infografika)

30.05.2019
Wybrane dane o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa śląskiego w kwietniu 2019 r.

30.05.2019
Opracowanie zawiera podstawowe informacje charakteryzujące procesy zachodzące na terenie województwa śląskiego m.in. z zakresu: rynku pracy, podmiotów zarejestrowanych w rejestrze REGON, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, mieszkań, handlu, cen. Całość poprzedzają zestawione podstawowe tendencje. Uzupełnienie stanowi graficzna postać prezentacji w postaci map i wykresów.
Czytaj dalej
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    14
Do góry