Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Seminarium „Stan i zagrożenia środowiska naturalnego w województwie śląskim"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

„Stan i zagrożenia środowiska naturalnego w województwie śląskim”

Katowice, 11 października 2018 r.W dniu 11.10.2018 r. w Auli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyło się seminarium: "Stan i zagrożenia środowiska naturalnego w województwie śląskim" zorganizowane przez Urząd Statystyczny w Katowicach oraz Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczestniczyli w nim m.in. przedstawiciele: ośrodków naukowych, instytutów badawczych, środowisk akademickich, lokalnej administracji rządowej i samorządowej oraz pracownicy resortu statystyki publicznej.

Seminarium, pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – prof. dr hab. Andrzeja Kowalczyka, miało charakter jubileuszowy z okazji 100. rocznicy utworzenia Głównego Urzędu Statystycznego oraz obchodzonego w roku akademickim 2018/2019 jubileuszu 50-lecia Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego. Wydarzenie poświęcone było zagadnieniom związanym z ochroną środowiska i jakością życia w województwie śląskim.

Przedsięwzięcie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników.

 

 

Do góry