Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Sport, turystyka

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Turystyka w województwie śląskim w latach 2018-2020

26.07.2021
Publikacja po raz drugi ukazuje się w ramach serii wydawniczej „Analizy statystyczne”. Opracowanie zawiera informacje w zakresie charakterystyki i wykorzystania bazy turystycznych obiektów noclegowych w przekroju terytorialnym województwa.
Czytaj dalej

Publikacja Turystyka w województwie śląskim w latach 2015-2017

26.07.2018
Publikacja po raz pierwszy ukazuje się w ramach serii wydawniczej „Analizy statystyczne”. Opracowanie zawiera informacje w zakresie charakterystyki i wykorzystania bazy turystycznych obiektów noclegowych w przekroju terytorialnym województwa.
Czytaj dalej

Publikacja Turystyka w województwie śląskim w 2014 r.

11.09.2015
Publikacja zawiera dane charakteryzujące walory przyrodniczo-turystyczne, jak również strukturę, rozmieszczenie bazy noclegowej, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, zaplecze konferencyjne i sportowo – rekreacyjne, miejsca noclegowe i osoby korzystające z turystycznych obiektów noclegowych województwa śląskiego. Materiał statystyczny przedstawiony w formie tabelarycznej uzupełniono komentarzem analitycznym oraz graficzną prezentacją danych w postaci wykresów i map.
Czytaj dalej
Do góry