Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Informacja sygnalna Osoby niepełnosprawne w województwie śląskim w 2022 r.

14.08.2023
Opracowanie zawiera charakterystykę osób niepełnosprawnych na postawie wyników Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności w 2022 r., a także informacje dotyczące bezrobotnych osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w urzędach pracy w końcu 2022 r. Ponadto w opracowaniu przedstawiona została statystyka działań, jakie zostały podjęte w celu wprowadzenia udogodnień dla osób niepełnosprawnych, aby w pełni mogły korzystać z praw podstawowych, z jakich mogą korzystać osoby pełnosprawne, w takich dziedzinach życia społecznego jak transport, turystyka, kultura czy ochrona zdrowia.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Kultura w województwie śląskim w 2022 r.

03.08.2023
W opracowaniu przedstawione zostały informacje o podmiotach działających w obszarze kultury w województwie śląskim w 2022 r. Wybrane dane dotyczą m.in. bibliotek publicznych, muzeów, galerii i salonów sztuki, teatrów i instytucji muzycznych oraz centrów, domów i ośrodków kultury, klubów i świetlic.
Czytaj dalej
  1  2  3  4    
Do góry