Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Stanowiska do samospisu – informacja

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
12.04.2021

Szanowni Państwo,

Z dniem 1 kwietnia br. w urzędach gmin zostały uruchomione stanowiska komputerowe do samospisu internetowego, z których można korzystać w godzinach pracy urzędów (wykaz pomieszczeń do samospisu w województwie śląskim – w załączeniu). 

Stanowisko komputerowe do samospisu internetowego w Urzędzie Statystycznym w Katowicach jest dostępne w godzinach pracy Urzędu (tj. od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00) wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 32 77 91 233.

Mając na uwadze obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wszystkich klientów i pracowników Urzędu obowiązują zasady bezpieczeństwa, a w szczególności dbałość o zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk, obowiązkowe zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki.

Informujemy także, że obowiązek spisowy można zrealizować poprzez kontakt z infolinią spisową pod numerem telefonu 22 279 99 99.


Do góry