Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Od 25 maja br. wznawiamy bezpośrednią obsługę w punktach Regon i Informatorium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.05.2020

Od 25 maja br. wznawiamy bezpośrednią obsługę w punktach REGON i Informatorium

Informujemy, że od poniedziałku 25 maja 2020 r. wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów w zakresie rejestru REGON oraz Informatorium w Urzędzie Statystycznym w Katowicach. Jednakże, w pierwszej kolejności zalecamy kontakt z Urzędem Statystycznym w Katowicach z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej (mailowo, ePUAP), telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.  W przypadku bezpośredniej wizyty w Urzędzie – rekomendujemy wcześniejsze uzgodnienie jej terminu – mailowo lub telefonicznie.

Punkt REGON i Informatorium będą otwarte od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

Dane Kontaktowe:

Rejestr Regon: tel.: 32 779 12 35, 32 779 12 45, 32 779 12 29, mail:

Informatorium: tel.: 32 779 12 33, 32 779 12 34, mail:

Zachęcamy też do korzystania z infolinii statystycznej tel. 48 22 279 99 99.


W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników Urzędu od 25 maja 2020 r. stosuje się organizację bezpośredniej obsługi interesantów dostosowaną do aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie:

  • bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów,
  • przebywanie na terenie Urzędu wymaga stosowania maseczek zakrywających nos i usta, dezynfekowania rąk, używania jednorazowych rękawiczek; przy wejściu będzie wykonywany pomiar temperatury,
  • celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz uniknięcia kolejek i ograniczenia do minimum czasu oczekiwania na miejscu, rekomenduje się wcześniejsze uzgadnianie – telefoniczne lub mailowe – terminu wizyty w Urzędzie.
Do góry