Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Powiaty w województwie śląskim w latach 2013-2017

23.10.2018
W publikacji zawarto podstawowe dane statystyczne charakteryzujące powiaty i miasta na prawach powiatu województwa śląskiego w zakresie: demografii, rynku pracy, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, edukacji, kultury, turystyki oraz budownictwa mieszkaniowego i infrastruktury komunalnej.
Czytaj dalej

Publikacja Podmioty małe i średnie w województwie śląskim w 2016 r.

17.10.2018
Okolicznościowy folder prezentujący podstawowe dane statystyczne charakteryzujące podmioty małe i średnie w województwie śląskim, nawiązujący do VIII. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (Katowice, 17-19 października 2018 r.)
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2017 r.

15.10.2018
Opracowanie zawiera informacje o dochodach, wydatkach i wyniku budżetów jednostek samorządu terytorialnego w województwie śląskim w 2017 r., zaprezentowane według działów i rodzajów, a także w odniesieniu do poprzedniego roku. Dane dotyczą budżetów: jednostek samorządu terytorialnego ogółem, w tym gmin (z wyłączeniem gmin mających również status miast na prawach powiatu), powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa.
Czytaj dalej
  1  2  3 
Do góry